Rahvusvahelised tellimuslennud üle kogu maailma

Rahvusvahelised tellimuslennud Łle kogu maailma
English Deutsch Francais Italiano EspaŮol PortuguÍs Svenska Norsk Dansk Suomi Eesti Polski

Rõõm on tervitada Teid meie koduleheküljel! Me suudame Teiega suhelda nii inglise kui ka kõikides Skandinaavia keeltes.

Aircraft Charter World.com on Air Broker Center'i registreeritud kaubamärk. Me vahendame lennukite ja helikopterite tellimist üle kogu maailma. Me leiame sobiva lennuki nõutud reisijate arvu, reisi eesmärgi ning kliendi varanduliku seisukorra ja eelarve jaoks. Me ei müü eraldi pileteid, vaid pakume rohkem lennukitüüpe ja lennuvalikuid kui suvaline lennukompanii. Meie hinnakalkulatsioonid on täiesti tasuta.

Käesolev sait pakub teavet meie teenuste kohta, aga samuti:
 • Üle 125 erineva tellimuslendudeks pakutava kommertslennuki kohta. Reaktiivlainerid, ärilennukid, turbopropellerlennukid, kolbmootoriga lennukid, transpordilennukid ja helikopterid koos linkidega tehnilistele andmetele.
 • Rohkem kui 13.000 lennujaama üle maailma, nende asukohad, üldiselomustus ja mahutavus. Igal võimalikul juhul on lisatud link lennujaama saidile.

Air Broker Center asutati aastal 1987 ning kujutab endast Skandinaavia ühte juhtivamat ja suuremat lennuteenuseid pakkuvat firmat. Meie personali teadmised on piisavad tagamaks kõiki liike tellimuslende, nii väikeseid kui suuri. Me ei ole kuidagi piiratud ainult Põhjamaadega. Me töötame üle kogu maailma.

Tuhanded regulaarsed reisid sõiduplaanis, kuid mitte siis, kui Te neid vajate?

Isegi kui Teie soovitud sihtkohas on lennujaam koos regulaarse lennuliiklusega, ei pruugi selle sõiduplaan Teile sobida. Liiga palju ümberistumisi või lihtsalt vale kellaaeg? Me pakume lahendust sellisteks juhtudeks.

Tuhandeid lennuvälju, kuid ilma regulaarse lennuliikluseta?

Euroopas on tuhandeid lennuvälju. Tõenäoliselt ka väga lähedal Teie soovitud sihtkohale. Suuremal osal neist puudub regulaarne lennuliiklus, seega ei saa Te, sõltumata hinnast mida olete nõus maksma, lihtsalt osta piletit sinna lendamiseks. Me pakume lahendust ka selleks juhuks!

Sadu erinevaid hinnavalikuid, kuid mitte ühtegi Teile sobivat?

Võib-olla on teie seltskond liiga suur ja otsite paremat varianti, kui pakuvad regulaarsed lennuliinid. Jällegi on meil lahendus.

Lahenduseks on tellitud lennuk.
 • Ilma aeganõudvate ümberistumisteta rahvast tulvil lennujaamades.
 • Ilma kellegi teise vajaduste järgi seatud väljalennu aega ootamata.
 • Ilma pika maapealse sõiduta lõppsihtkohta jõudmiseks.
 • Sageli üllatavalt kättesaadava hinnaga.
 • Me hangime teile lennuki. Kiiresti, efektiivselt ja soodsaima võimaliku hinnaga.
Me pakume palju rohkem võimalusi, kui suvaline eraldivõetud lennuliin.

Me oleme nõustajad, mitte lennuoperaatorid. Me pakume Teile kaugelt paremaid võimalusi valimaks Teile nõuetele kõige sobivamat reisivarianti. Me pakume palju rohkem võimalusi, kui suvaline eraldivõetud lennuliin.

Me oleme sõltumatud ja töötame ainult Teie huvides.

Meie personalil on üle 50 aasta ühendatud kogemust lennunduses nii maaklerina, kui ka regulaarsetel ja tellimuslennuliinidel. Me oleme Teie vajadustele kõige paremini vastavat operaatorit valides täielikult erapooletud. Meil pole finantssidemed ühegi lennuliiniga ning me töötame eranditult Teie huvidest lähtudes. See on Teie garantii.

Õige lennuk õige hinnaga.

Kogudes pakkumisi kõikidelt antud reisiks sobivate lennukitega lennukioperaatoritelt, hoiame me kokku meie klientide aega ja raha. Me hangime Teile õige lennuki õige hinnaga. Suvalisel ajal.

Siin järgneb, mida Air Broker Center'i teenus Teile tähendab:
 • Kokkuhoitud aeg. Ühe telefonikõnega katate korraga kõik lennuliinid.
 • Teil ei ole endal vaja teostada turuotsingut.
 • Kiiremad pakkumised. Meie turukogemus võimaldab meil töötada efektiivsemalt.
 • Tasuta hinnakalkulatsioonid. Me ei nõua kunagi tasu hinnakalkulatsioonide eest sõltumata nendeks kulutatud tööst.
 • Ilma listasudeta. Meie tasu katavad lennukioperaatorid..Teie poolt makstav hind vastab täpselt nende poolt küsitule.
 • Diskreetsus. Kes läheb kuhu ja millal, puudutab ainult Teid. Ja mitte kedagi teist.
 • Teie võtate kõne. Meie teeme selle hõlpsaks!
Tellitud lennukiga on suurem lennujaamade valik.

Tellitud lennukiga on Teie kasutuses palju rohkem lennujaamu, kui regulaarsete lennuliinidega ning sageli ka palju lähemal Teie sihtkohale. Ainuüksi Euroopas on üle 2000 lennujaama, kuid ainult 10% neist osaleb regulaarses lennuliikluses. Eratellimuse abil on need aga kõik kättesaadavad. Sellel saidil hoiame me teavet neist enamusest - valige "Lennujaamad" vasakul paikneval navigatsioonipaneelil. Euroopa, Põhja-Ameerika, Kesk-Ameerika, Lõuna-Ameerika, Lähis-Ida, Aasia, Aafrika või Austraalia-Okeaaniajaoks vajuta siin.

Üle 125 lennukitüübi.

Me töötame kõikide tuntud lennukioperaatoritega, kes pakuvad kõrgekvaliteedilisi lennukeid ning järgivad tsiviillennunduse juhtivorganite poolt kehtestatud eeskirju. Kui vajate ärilennukit, hangime Teile sellise. Kui vajate suurt reaktiivlennukit, hangime Teile ka sellise. Või suvalise muud tüüpi väikese või suure lennuki. Transpordilennukid, turbopropellerlennukid või helikopterid - nimetage suvaline. Me pakume igat liiki lennukeid igat liiki ülesanneteks. Igal ajal, kui neid vajate. Igas kohas, kus neid vajate.

Teie mugavuse huvides oleme koostanud tellimisele kuuluvate 125 lennukitüübi kohta väikesed illustreeritud infolehed. Klõpsake allpaiknevaid linke nendega lähemaks tutvumiseks või kasutage vasakul asuvat navigatsioonipaneeli.

Reaktiivlainerid
Airbus A300
Airbus A319
Airbus A320
Airbus A321
Airbus A330
Airbus A340
Boeing Business Jet
Boeing 727-200
Boeing 727-VIP
Boeing 737 300
Boeing 737-400
Boeing 737-500
Boeing 737-600
Boeing 737-700
Boeing 737-800
Boeing 747-200
Boeing 747-300
Boeing 747-400
Boeing 757
Boeing 767
BAC 1-11
BAe-146
Canadair 700
Concorde